100 дубів і 100 сосен — у Запоріжжі хочуть Хортиці влаштувати нове життя || Новости Николаева

Цікавий суботній ранок з користю для суспільства
09 листопада 2019 року запоріжців і гостей міста кличуть до Національного заповідника “Хортиця” на велику соціально важливу природничу та реакраційну акцію з додаткового озеленення острову.
Тут, протягом дня, в районі старого дитячого оздоровчого табору “Чайка”, планується висадити 2 сотні дерев із залученням військовослужбовців, громадських діячів, вихованців сиротинців і свідомих громадян.
Старт самого дійства запланували на 10:00 й “на все – про все” запланували 3-4 години.
 
Організаторами акції виступили Запорізька єпархія Православної Церкви України та Національний заповідник «острів Хортиця», а її ініціатором є священнослужитель Храму Пресвятої Богородиці на Запорізькій Січі та капелан військової частини 3029 Національної гвардії України — протоієрей Віктор Ткач.
За словами панотця, “Нове життя Хортиці” має привернути увагу суспільства до проблем дітей-сиріт у Запорізькому регіоні та поповнити еко-фонд острову Хортиці. Окрім того, це — ідеальна можливість провести з користю в дружньому родинному колі ранок суботи та принести реальну користь суспільству та природі.
 
Подбали організатори й про “тілесне” — наперекір погоді для всіх учасників й учасниць Акції приготували безкошовні гарячі чай і козацький куліш, а для того, аби легше та веселіше працювалося — виступатимуть вокально-інструментальний гурт «3029» з числа гвардійців військової частини 3029 НГУ та вихованці Запорізької дитячо-юнацької спортивної школи «Спас» та школи кіокушин карате «Борисфен».
Окрім того, як ділиться головний координатор проекту, — Олег Соловйов, для маленьких учасників й учасниць акції додатково буде організовано безкоштовне довезення транспортом силами однієї з партнерських організацій. А от дорослі учасники мають діставатись самостійно – найоптимальніший варіант “з міста” – тролейбусом №1, для тих, хто з Правого, – прогулятись через арочний міст, а для мешканців “Бабурки” (Хортицький район) – пройтись від мосту з зупинки “Інтернат” або “ТурБаза” на Хортиці.
 
Що ж стосується погоди, то попередньо синоптики на цей день обіцяють +7…+18°C та перемінливу хмарність, тому організатори пропонують всім охочим одягнутись тепліше та, на всяк випадок, прихопити парасольку.
 
Корреспондент – Валерія Котенко
 
Поделиться с друзьями
 
Почитать другие


Источник