11 квітня у Миколаєві вшанували пам’ять жертв нацистських концтаборів » Миколаївський Оглядач


11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів. У цей день, задля збереження історичної пам’яті про трагічні події Другої світової війни, що забрала життя мільйонів людей, загиблих у нацистських концтаборах, гетто та місцях примусового утримування, вся Україна згадує про борців антифашистського опору.

З цієї нагоди, у четвер, 11 квітня, у Миколаєві відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку в’язням концтабору «Шталаг-364», організатором якого виступили управління культури, національностей та релігій Миколаївської облвійськадміністрації разом із Миколаївським коледжем культури і мистецтв.

У заході взяли участь заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Юрій Гранатуров, очільник Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, заступник Миколаївського міського голови Анатолій Петров, громадськість.

Усі присутні вшанували пам’ять загиблих в’язнів концентраційних таборів хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку.

Також, цього дня у закладах культури Миколаївської області проходять тематичні інформаційні та виховні заходи, у тому числі з використанням онлайн-форматів, соціальних мереж, інших дистанційних форм комунікації.