127 тис. підписників і жодної публікації: Меган Маркл ігнорує свій акаунт в Instagram | Шоубизнес

  127 тис. підписників і жодної публікації: Меган Маркл ігнорує свій акаунт в Instagramadmin

Сторінку в Instagram герцогиня Сассекська створила понад рік тому, а гучне повернення готувала в серпні цього року.

42-річна дружина принца Гаррі Меган Маркл, яка ще в серпні анонсувала своє повернення в Instagram, досі не зробила там жодної публікації, попри 127 тисяч підписників. Щодо офіційного облікового запису герцогів Сассекських, Sussex Royal, то подружжя не використовувало його відтоді, як оголосило про свій відхід із королівської сім’ї ще 2020 року, пише Hello.

Останній пост пари для їхніх понад 9 мільйонів підписників було опубліковано 30 березня того ж року, і тоді Гаррі й Меган пояснили своїм шанувальникам, що, попри те, що вони пішли, вони сподіваються “возз’єднатися” з ними “найближчим часом”.

На сьогодні в мережі немає спільного облікового запису Гаррі та Меган.

Повертаючись до особистого облікового запису Меган, зазначимо, що хоч він і був зареєстрований понад рік тому, Маркл досі ні на кого не підписалася, а ось серед її підписників уже є навіть пакистанська правозахисниця Малала Юсуфзай і активістка Мандана Даяні, яка до грудня минулого року обіймала посаду президентки Archewell, медіа- та благодійної компанії Сассексів.

До її шлюбу з принцом Гаррі 2018 року особистий Instagram акторки налічував понад три мільйони підписників, а десятки тисяч шанувальників підписалися на її блог про спосіб життя The Tig, який нині вже не існує.