16 лютого: що трапилося в Сумах та в Сумській області упродовж цього дня – Область – Сумские новости

ВС 16 февраля 2023 в 12:21

Війна з росією

Головне: приблизно о третій годині ночі з 15 на 16 лютого у Сумах було чути вибухи. Як повідомляє Сумська обласна військова адміністрація, це працювало сумське ППО. Після 7 години ранку 16 лютого ворог 15 разів ударив з мінометів по Хотинській громаді. Далі, протягом дня росіяни не могли знайти собі місця, ймовірно, не давав спокою свербіж у дупі – ворог скинув з безпілотника один вибуховий пристрій і майже 70 разів обстріляв сім громад Сумщини: Білопольську, Великописарівську, Есманську, Краснопільську, Новослобідську, Хотинську та Хотинську . На щастя, ніхто не постраждав.

Напередодні, після десятої вечора 15 лютого, агресор піддав мінометному обстрілу Юнаківську громаду.

16 лютого Оперативне командування "Північ" відзначає восьму річницю від дня свого створення. Щиро вітаємо зі святом наших доблесних захисників! Бажаємо воїнам міцного здоров'я та ангелів охоронців.

На варті Сумської громади стоять чотири добровольчі формування Сумської міської ТГ, які були створені внаслідок реорганізації дев'яти ДФТГ. Нещодавно наші добровольці отримали у користування 14 автомобілів, які були придбані коштом місцевих та закордонних благодійників.

Найголовніша подія 16 лютого: сьогодні повернулися в Україну 101 полонений. З них четверо бійців із Сумщини.

Джерела: Сумська обласна військова адміністрація, Сумська міська рада, ОК Північ