17 березня: що сталося в Сумах і на Сумщині – Область – Сумские новости

ВС 17 марта 2023 в 20:59

Війна з росією

Ніч із 16 на 17 березня минула тихо, без пострілів. Напередодні, 16 березня, ворог випустив із мінометів (8 мін) та АГС (90 гранат) по Білопільській громаді та обстріляв із мінометів Шалигинську громаду (43 постріли). На щастя, обійшлося без втрат.

У середині дня близько 15-ї години росіяни обстріляли з мінометів двічі село Коріньок і 17 разів село Старікове (обидва села з Шосткинського району).

17 березня т.в.о. голови Сумської ОДА Тарас Савченко та командувач об'єднаних сил ЗСУ, генерал-лейтенант Сергій Наєв, провели спільну нараду, яка була присвячена покращенню захисту мирного населення прикордонних районів Сумської області від ворожих обстрілів.

Культура

Сім лауреатів ІІ ступеня та вісім лауреатів ІІІ ступеня – такий результат участі учнів ДМШ №1 у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Зіркова зима" (дистанційний формат, номінації "Фортеп'яно" та "Народні інструменти").

Акція "Година Землі – 2023"

Акція з такою назвою відбудеться 25 березня в Сумах. Вона спрямована на підтримку нашої планети, її природних ресурсів і довкілля. У рамках акції будуть проведені конкурси, до участі в яких запрошуються юні жителі міста Суми (учні шкіл та вишів). Це:

Конкурс інфографік "Protecting the planet starts with you" ("Захист планети починається з вас");
Майстер-клас із живопису "Smile of the sprin" ("Посмішка весни");
Конкурс есе "Альтернативна енергетика як складова кліматичної адаптації" та ін.

Джерела: Сумська обласна військова адміністрація, Сумська міська рада, ОК Північ