24 квітня: як минула у Сумах і на Сумщині середа – Область – Сумские новости

ВС 24 апреля 2024 в 22:29

Війна з росією

Головне. Орієнтовно о 16:30 по передмістю Сум було завдано ракетного удару.

Вночі та вранці ворог 49 разів піддав обстрілу з артилерії та мінометів Великописарівську, Есманську та Хотинську громади.

"За предыдущие сутки Сумщина заняла второе место по количеству обстрелов после Донетчины", – об оперативной ситуации в регионе начальник Сумской областной военной администрации Владимир Артюх.

Чи є загроза наступу росіян на Суми та область? «Сейчас ударных группировок на сумской границе не зафиксировано», – председатель СМВА Алексей Дрозденко.

Упродовж дня росіяни 23 рази вдарили з авіації, артилерії, БпЛА та FPV-дронів по Краснопільській, Середино-Будській, Степанівській та Юнаківській громадах.

За останню добу внаслідок ворожих обстрілів було поранено п'ятьох мирних мешканців, пошкоджено один багатоквартирний і 24 приватні житлові будинки, автомобіль і газопровід.

Захист і безпека

У Коровинській громаді розпочала свою роботу нова добровільна пожежна команда. Її створення стало можливим завдяки співпраці ДСНС, громади та міжнародних партнерів.

Проблема з електропостачанням

Через ворожі обстріли виявилися знеструмленими 7232 мешканці 81 населеного пункту області.

Джерела: Сумська обласна військова адміністрація, Сумська міська військова адміністрація, ОК Північ, Національна поліція