28 квітня: як закінчився робочий тиждень у Сумах і на Сумщині – Область – Сумские новости

ВС 28 апреля 2023 в 23:12

Війна з росією

Упродовж дня 28 квітня війська агресора завдали майже 60 ударів з артилерії, мінометів, а також задіяли для бомбардування квадрокоптер, з якого скинули два вибухові пристрої. Мішенню ворожих обстрілів стали чотири громади: Білопільська, Есманська, Зноб-Новгородська та Середино-Будська. На щастя, обійшлося без втрат.

Розмінування Сумщини

У Сумській області окупантами було заміновано 2 тис. га сільськогосподарських угідь, на яких з цієї причини не можна проводити польові роботи. Уже найближчого понеділка, 1 травня, розпочнеться розмінування цих територій, у якому візьмуть участь додаткові підрозділи ДСНС та інженерно-саперні підрозділи Національної гвардії.

Благодійність

UNICEF Ukraine за фінансової підтримки Європейського Союзу та Республіки Корея передали українським школам комп'ютерні девайси: 5 тис. планшетів учням молодших класів і 5 тис. ноутбуків учням середніх і старших класів. Ці девайси мають допомогти продовжити навчання в онлайні насамперед дітям, які проживають у прифронтових областях і районах країни. Будемо сподіватися, що якусь частину ноутбуків і планшетів буде передано й учням шкіл Сумщини.

Перший заступник голови Сумської ОДА Тарас Савченко прийняв делегацію зі США – представників Техаського благодійного фонду "Еlevate Ukraine", які передали поліцейським Сумської області старлінки для роботи в прифронтовій зоні.

Сумська міська рада підписала Меморандум про співпрацю з міжнародною благодійною організацією "Медейр", яка активно допомагає українцям, що постраждали внаслідок війни з Росією. Ця організація надає різнопланову допомогу – від фінансової та психологічної підтримки до охорони здоров'я та відновлення зруйнованої інфраструктури.

Місто-партнер Сум Целлє (Німеччина) передало автомобіль захисникам Сумської громади.

Джерела: Сумська обласна військова адміністрація, Сумська міська рада, ОК Північ