37-річна Злата Огнєвіч сходила на побачення з 26-річним молодиком, зіркою ТікТоку: “Картина домальована” | Шоубизнес

  37-річна Злата Огнєвіч сходила на побачення з 26-річним молодиком, зіркою ТікТоку: “Картина домальована”admin

Схоже, Злата Огнєвіч близько потоваришувала з відомим тіктокером Максимом Ткачовим. Вони навіть разом сходили на побачення. Щоправда, в підсумку посварилися.
Оскільки 37-річна Злата Огнєвіч не знайшла собі пари серед ровесників та чоловіків старшого віку, довелося переметнутися на молодиків. Охочий зводити зірку на побачення знайшовся серед відомих тіктокерів.

26-річному Максиму Ткачову, якого українці пам’ятають за участю в шоу “Україна має талант”, вдалося попервах проявляти чудеса галантності. Він і букет квітів співачці подарував, і своєю курткою утеплив, хоч Злата й перебувала у пуховичку, а кавалер при цьому залишився у футболці.

Ще й додому до під’їзду довів. Щоправда, потім настрій молодика різко змінився, він відправив дівчину у френдзону, відібрав свій верхній одяг і грубо заявив, йдучи:

“Залишимося друзями”.

Подібна поведінка надзвичайно приголомшила фоловерів співачки. Вони ніяк не могли втямити, що відбувається насправді. Напевно, забули врахувати, що Максим є тіктокером з кілька мільйонною аудиторією та постійно знімає коротенькі гумористичні відео для своїх підписників. Ось і цього разу зі Златою влаштували розіграш. Ткачов натякнув під відео:

“Картина домальована”.