44-річна Єфросиніна захопила фото у гламурній піжамі | Шоубизнес

  44-річна Єфросиніна захопила фото у гламурній піжаміadmin

Телеведуча Маша Єфросиніна завжди вирізнялася серед зіркових колег своїми неймовірно стильними образами, які завжди підбирає для себе сама. До війни її часто називали «іконою стилю» і це звання Маша з гордістю носить досі.

Так, напередодні теледіва поділилася атмосферними кадрами, на яких позує сидячи на дивані в гламурній шовковій піжамі, декорованій пір’ям.

«Думки мчать, змінюються настрої. Будуються плани, трапляються несподіванки. Страх тоне вночі, вранці знову надія та подяка. Життя продовжується», підписала фото знаменитість.

У Мережі відразу з’явилися коментарі. Багато хто був у захваті від її краси та неймовірного жіночного вбрання.

«Маша, Ви втілення жіночої краси та стилю!) Неймовірна та прекрасна🙏♥️. ЧОРНО- БІЛІ ФОТО, ЦЕ ТОПЧИК!», «Така красива та просто неймовірна ❤️», «Ви дуже красива.Бажаю вам душевного спокою.Не втрачайте надії та мрії🌻», «Сказати просто красива – не сказати нічого … Після перемоги у війні маємо нарешті побудувати потужне власне кіновиробництво. І нарешті наповнити наш простір якісними фільмами і серіалами різних напрямів і стилю. Де напевне знайдеться достойна роль і для нашої розкішнокрасивої Моніки Белуччі )», – писали в комментарии.

Залишити відповідь