6 тисяч млинців для ЗСУ приготували у Водяницькій громаді — Новости Черкасс

18 березня 2024, 20:03

У Водяницькій громаді на Звенигородщині вже вдруге приготували значну кількість млинців для Збройних сил України, пишуть «Вісті Черкащини».

Цей благодійний захід приурочили до Сиропусту, Колодію – народно-християнського свята, яке відзначають перед Великим постом. Свою ініціативу активісти назвали «Млинці подяки» – на знак вдячності нашим захисникам та захисницям.

На Звенигородщині приготували 6 тисяч млинців для ЗСУ

«Ініціатором заходу є благодійна організація «Всеукраїнський рух «Взаємодія», яка об’єднала всіх небайдужих долучитися до приготування млинців, щоб разом з млинцями передати частинку домашнього тепла та любові нашим мужнім захисникам», – інформують у Водяниках.

До акції активно і з великим задоволенням долучились батьки місцевих школярів, вихованців, вчителі, працівники сільської ради, старостинських округів.

Всі разом ентузіасти-волонтери приготували майже 6 тисяч млинців.

Зауважимо, минулого року Водяницька громада виготовила ще більшу кількість млинців (аж 10 тисяч за один раз) та потрапила до Національного реєстру рекордів України. Тоді смаколики теж були передані нашим військовослужбовцям.

Джерело