77-річна Шер показала ефектний чорно-білий ансамбль для зими (фото) | Шоубизнес

  77-річна Шер показала ефектний чорно-білий ансамбль для зими (фото)admin

Американська співачка Шер демонструє, що вік у 77 років для неї — всього лише цифра. Вона, як і раніше, веде дуже активне життя, зустрічається з чоловіком, молодшим за неї на 40 років, і носить одяг, який багато хто в її віці визнав би недоречним. Так, артистку помітили в аеропорту імені Джона Кеннеді в Нью-Йорку, коли вона виходила з літака, пише Daily Mail.

Зірка продемонструвала підтягнуту фігуру в елегантному чорно-білому ансамблі. Виконавиця, яка нещодавно розповіла про втрату великої суми грошей через те, що не змогла запросити кредит на написання пісень, одягла двобортний піджак зі світлою правою стороною і темнішою лівою частиною. До нього вона підібрала чорні обтислі штани і пару високих шкіряних черевиків. Образ завершили велика шкіряна сумка, чорний крислатий капелюх, такого ж кольору палантин і сонцезахисні окуляри.

Наразі Шер готується до свого виступу на Jingle Ball iHeartRadio, який відбудеться в Медісон-Сквер-Гарден у Нью-Йорку. На концерті також виступлять такі виконавці, як Олівія Родріго, Jelly Roll і SZA.

Артистка зовсім недавно спробувала себе в жанрі святкової музики, випустивши свій новий альбом під назвою Christmas, який дебютував у жовтні цього року. Це перша за останні 10 років платівка. Її передостання збірка пісень Closer to the Truth побачила світ у 2013-му. Крім Шер, у новому альбомі взяли участь кілька інших артистів, зокрема Стіві Вандер, Сінді Лаупер і Тайга.

Платівка Christmas (“Різдво”) отримала змішані та позитивні відгуки критиків, хоча вона дебютувала на вершині списку найкращих святкових альбомів США за версією журналу Billboard.