Адам Драйвер змінився до невпізнанності у фільмі “Феррарі”: свіжий трейлер стрічки | Шоубизнес

  Адам Драйвер змінився до невпізнанності у фільмі “Феррарі”: свіжий трейлер стрічки

У новому рекламному ролику розкрито вражаючий акторський склад майбутнього байопіка від Майкла Манна

Режисер Майкл Манн (“Сутичка”, “Останній з Могікан”) зібрав вражаючий акторський склад, щоб адаптувати книгу Брока Єйтса “Енцо Феррарі: Людина, автомобілі, гонки, машина” для великого екрана. У першому офіційному трейлері фільму Манна “Феррарі”, який з’явився лише за день до прем’єри на Венеціанському кінофестивалі цими вихідними, ми побачили вражаюче перевтілення Адама Драйвера в Енцо Феррарі.

У трейлері, хоч майже й немає діалогів, але бурхливі італійські емоції, які вміло передають американські актори, переповнюють півторахвилинний ролик.

У фільмі розповідається про Енцо Феррарі, колишнього гонщика Формули-1, протягом літа 1957 року, коли він намагається балансувати між важкою автомобільною кар’єрою та особистим життям. Феррарі справляється зі своїми непередбачуваними сімейними подіями – смертю сина Діно, а також розпадом шлюбу, увесь час намагаючись відродити майже збанкрутілий автомобільний бізнес.

Пенелопа Крус грає дружину Енцо – Лауру Феррарі, а Шейлін Вудлі грає його коханку Ліну Ларді. Патрік Демпсі з’являється як його колега-гонщик П’єро Таруффі, Джек О’Коннелл — Пітер Коллінз, Сара Гадон — Лінда Крістіан, а Габріель Леоне — Альфонсо де Портаго.