Акція проти закриття: колектив «Черкаського професійного ліцею» дивується, що владі не потрібні будівельники — Новости Черкасс

04 квітня 2024, 13:48

Трудовий колектив Державного навчального закладу «Черкаський професійний ліцей» був поінформований, що 1 квітня відбулася онлайн-нарада представників МНС України, Міністерства освіти і науки, Черкаської ОДА в особі заступника голови Олександра Шамрая, управління освіти і науки Черкаської ОДА та тощо, де було поставлено питання про ліквідацію профліцею.


А майно, тобто будівлі, гуртожитки, мають передаватись Нацуніверситету цивільного захисту. Бо територія знаходиться поруч.

Водночас ліцей має потужну навчально-виробничу базу. Готує електрозварювальників, водіїв, слюсарів з ремонту транспорту, столярів, мулярів, електромонтажників тощо.

Батьки ліцеїстів та викладачі влаштували акцію просто в закладі.

Заступниця директора ліцею Людмила Андрєєва каже: торік в закладі навчалося 470 учнів, ще додатково 90 отримали спеціальність водія. Така кількість не дає підстав закривати заклад.

photo_2024-04-04_13-00-04 (2)

Колектив звертається до органів держвлади з проханням недопущення ліквідації закладу лише тому, що «їх територія є ласим шматком для іншого».

«Прочерк» спробував звернутися за коментарем до заступника голови ОВА Олександра Шамрая, до очільника обласного управління освіти і науки Валерія Данилевського і особисто і через прес-службу обласної влади, однак поки отримати коментар не вдалося…

Джерело