Анджеліна Джолі вперше вийшла у світ після різких висловлювань свого сина про Бреда Пітта (фото) | Шоубизнес

  Анджеліна Джолі вперше вийшла у світ після різких висловлювань свого сина про Бреда Пітта (фото)admin

Нещодавно в Мережі випливло повідомлення сина Анджеліни Джолі та Бреда Пітта Пакса з 2020 року, в якому він різко звернувся до свого батька:

Хлопець назвав Бреда Пітта «засранцем світового рівня», який змушує своїх чотирьох молодших дітей «тремтіти від страху».

«Ти знову і знову доводиш, яка ти жахлива і підла людина. Ти не виявляєш жодної уваги або співчуття до своїх чотирьох молодших дітей, які тремтять від страху у твоїй присутності. Ти ніколи не зрозумієш, якої шкоди ти завдав моїй родині, тому що ти не здатний на це. Ти перетворив життя найближчих мені людей на постійне пекло. Ти можеш говорити собі і світу все, що хочеш, але правда коли-небудь вийде назовні. Вітаю з Днем батька, ти, чорт забирай, жахлива людина», — написав прийомний син Пакс і розмістив фото Бреда Пітта.

Інсайдер вже розповів про реакцію актора.

Днями Анджеліну Джолі вперше помітили після скандалу.

Зірка «засвітилася» на прогулянці в Мілані у компанії колег з фільму, П’єрфранческо Павіно, Альбою Рорвахер та режисером Пабло Ларраїним. Анджеліна для виходу вибрала чорне пальто, прикрашене перлинними гудзиками. До речі, такої щасливої Джолі ми вже давно не бачили…