Андрій Левченко з Полтавщини бореться з онко – ПОЛТАВА СЬОГОДНІ

Андрій Левченко потребує допомоги

Колаж ЗМІСТу

Анастасія Добряк06 березня 2024, 17:03

В Андрія Левченка з Біликів діагностували гостру Т-клітинну лейкемію. Хлопчикові необхідно термінового пройти курс лікування.

Андрій Левченко потребує термінової допомоги. Про це ЗМІСТу 6 березня повідомила родина юнака. Сімʼя витратила усі збереження на початковий етап лікування й звертається за допомогою небайдужих, аби оплатити курс лікування.

Сестра хлопця Альона Ягольник створила монобанку для цільового збору на лікування. Зробити внесок можна за посиланням. Також на лікування можна переказати будь-яку суму за номером картки банки: 5375 4112 1629 4848.

За словами мами хлопчика Алли, лікарі встановили, що хвороба Андрія Левченка швидко прогресує. Майже 2 тижні він перебуває в онкогематологічному відділенні й розпочав складне лікування:

«Наразі Андрійко бореться зі злоякісною хворобою. Попереду на нас чекає дуже тривале лікування. Ще місяць тому ми не могли уявити, що зіштовхнемося з таким діагнозом. Ми уже звернулися за соціальною допомогою, але цього не вистачить на лікування, а кошти потрібні уже сьогодні. Ми будемо вдячні за будь-яку допомогу в боротьбі з хворобою Андрія».

Андрій Левченко

Родина не має значних коштів на лікування, тож просить усіх небайдужих зробити будь-який внесок. Він стане частиною боротьби за життя та здоровʼя 12-річного Андрія Левченка.

Довідково. Лейкемія – це рак крові та кісткового мозку. Це найпоширеніший рак у дітей та підлітків. Щороку у США приблизно у 3500–4000 дітей діагностують дитячу лейкемію. Лейкемія виникає, коли кістковий мозок не функціонує належним чином.

Кістковий мозок – це м’яка внутрішня частина кістки. Вона  функціонує як фабрика клітин крові. Всі клітини крові утворюються тут. Вони починаються з  кровотворних клітин (гемопоетичних клітин). Якщо кістковий мозок функціонує правильно, ці кровотворні клітини    перетворюються на клітини, які зрештою  стають  еритроцитами,  лейкоцитами та  тромбоцитами.

Коли це відбувається, кров не може функціонувати  належним чином. У ній недостатньо:    :

  • еритроцитів, завданням яких є перенесення кисню    до органів тіла. Людина сильно втомлюється через  анемію.
  • лейкоцитів, завданням яких є  боротьба  з інфекцією  та хворобами.  Людина хворіє.
  • тромбоцитів, завданням яких є   згортання крові. У людини виникають кровотечі  та синці.

Лейкемія є  гострою або хронічною. Гостра означає, що симптоми  розвиваються  швидко.  Хвороба швидко прогресує, якщо її не лікувати.  Хронічна означає, що хвороба та симптоми розвиваються повільно.