Англійська тематика закладу в Полтаві – ПОЛТАВА СЬОГОДНІ

Анастасія Татаренко14 березня 2024, 10:03

Кав’ярня Sherlock на вул. Соборності, 51 у Полтаві зʼявилася нещодавно. Тут друкують світлини на каві й проводять англомовні клуби.

Про це ЗМІСТу повідомила власниця закладу Наталія 13 березня.

Першу кав’ярню відкрили взимку 2023 року. Ідея зробити заклад в стилі детективів Артура Конана Дойля пов’язана з цікавістю родини власників до книжок та фільмів про Шерлока Голмса. Ідея закладу полягає у локації, де подобалося б проводити час навіть детективам. Для цього у кавʼярні створили декоративний камін камін, свічки тощо.

У меню закладу є десерти, але особливістю є можливість друку фотографії на каві за допомогою особливого принтера. Його чорнила – кава, а малюнки здебільшого виконують коричневим кольором. Для замовлення індивідуальної світлини можна звертатися до баристи.

Паралельно у кавʼярні проводять англомовні клуби та квести. Наталія каже, що в їхньому закладі практикують замовлення англійською мовою та написання листів Шерлоку Голмсу.

У лютому цього року власники відкрили й другу кав’ярню Sherlock у форматі to go.  Заклад не має зали для гостей, а десерти й напої тут можна замовити з собою. Кав’ярня також знаходиться в центрі Полтави.

Нагадаємо, що в лютому у місті відкрили декілька нових закладів. Серед них:

  • кав’ярня Є’HOT. Концепт кав’ярні базується на любові до тварин, тому сюди можна приходити із своїми улюбленцями;
  • кав’ярня «Фікус». Заклад працює щодня, для відвідувачів тут пропонують каву та різні гарячі напої. Також в асортименті є десерти. 

Серед відкритих у лютому закладів також є кафе «Друзі», кав’ярня «Локація» та кав’ярня Latte lounge.