Басист Кріст Новоселіч допустив можливе воззʼєднання гурту Nirvana

Басист гурту Nirvana музикант Кріст Новоселіч допустив возз’єднання гурту за прикладом колективу ABBA. Шведський бенд влаштував віртуальне шоу з голограмою із чотирьох учасників.  

27 жовтня виходить ювілейне перевидання останнього альбому Nirvana під назвою In Utero. До нього увійдуть концертні виступи колективу та невипущені записи наживо

У інтервʼю виданню Mojo басист Кріст Новоселіч розповів, що нові пісні на альбомі «повинні бути почуті». Журналіст запропонував воззʼєднатися Nirvana як це зробили ABBA на віртуальному шоу Voyage. Кріст розсміявся, але не заперечив таку можливість.

Новоселіч сказав, що не проти зіграти разом з Дейвом Гролом, концертним гітаристом Петом Сміром та гостьовим вокалістом, що мав би замінити загиблого Курта Кобейна

«Я завжди на це сподіваюся. Був час, коли я думав, що більше ніколи не буду грати пісні Nirvana. У нас була розмова: “зробімо це, але потрібно не перестаратися”. Тож так, коли настане відповідний момент — ми це зробимо», — поділився басист.

Nirvana — американський рок-гурт, створений у 1987 році. Разом з колективами Alice in Chains, Soundgarden та Pearl Jam входить до «великої четвірки ґранджу».У 1994 році гурт перестав існувати після самогубства фронтмена Курта Кобейна.