Більше не соромно за війну? Дмитро Шепелєв поїхав “рятувати” тварин у зруйнований Маріуполь | Шоубизнес

  Більше не соромно за війну? Дмитро Шепелєв поїхав “рятувати” тварин у зруйнований Маріупольadmin

Колишній ведучий українського проекту “Розсміши коміка” Дмитро Шепелєв недовго виступав проти війни. Телеведучий, який раніше перепрошував перед українцями, слідом за колегами-путіністами вирушив на окуповані території Донецької області, де встиг відзначитися вкрай цинічним вчинком. Деталі дізнавайтеся на HOCHU.ua!

Після роботи у спільному проєкті з Володимиром Зеленським, Дмитро Шепелєв пішов на повідку у кремля, щоб затриматися на федеральному каналі. Так, в ефіри росТБ виходить його нова розважальна програма “В кругу друзів”, випуск для якого був знятий у Маріуполі, де менш ніж півтора року тому російські окупанти руйнували все на своєму шляху.

Сам телеведучий разом зі знімальною командою приїхав на окуповані російською армією території Донбасу. Підігруючи російській пропаганді Шепелєв заявив, що там він рятуватиме від обстрілів безпритульних тварин.

Цинізм вчинку Шепелєва не був би настільки вражаючим, якби спочатку повномасштабного російського вторгнення, він публічно не перепрошував перед українцями. Тоді Дмитро хоч і не засудив відкрито агресію армії окупантів, боячись втратити ротації на федеральному каналі, але зізнався, що йому соромно за те, що в Україні люди змушені сидіти під постійними бомбардуваннями.

Мені особливо страшно, що я зараз відвіз сина до школи, а мої друзі в Києві та інших українських містах ідуть у бомбосховище. Мені дуже соромно. Мені дуже боляче. І в мене немає слів. Вибачте, друзі-українці, вибачте. Тільки таке не прощають,

  • писав тоді Шепелєв.