Як працювати на криптобіржі Binance

Торгівля криптовалютою зараз є одною з найкращих речей для додаткового заробітку. Але для того, щоб успішно там заробляти, потрібно знайти перевірену біржу. Однією з таких бірж стала Binance, де працює більшість людей, котрі займаються криптотрейдiнгом.

Як на ній торгувати, що вона пропонує своїм користувачам i які тут умови? Які на Бінанс відгуки в iнтернетi i хто їх пише?

 

Торгові інструменти

Користувачам Бінанс надається не тільки звичайна маржинальна торгівля, коли можна отримати прибуток від різниці курсів криптовалют один до одного на початок та кінець угоди. Крім неї тут є також:

    • можливiсть обміняти криптомонети на фіатну валюту;
    • криптовалютні позики;
    • транзакції P2P;
    • стейкінг.

Останнє – це спосіб пасивного доходу, коли користувач зберігає кошти на рахунку і отримує від них відсотки. Отримати кошти можна різними способами: заробити на торгівлі або на майнінгу, а також поповнити внутрішній рахунок проекту.

Вносити депозит можна у доларах або євро. Мінімальне поповнення може становити від 1 долара, але для комфортної торгівлі бажано внести мінімум 500.

Однією з найбільш вагомих переваг цього проекту став нульовий спред. На більшості аналогічних бірж він є присутнім, що часом заважає увійти в угоду в правильному місці (якщо спред занадто широкий). Тут його немає – тому можна торгувати за будь-якою системою, включаючи дейтрейдiнг і скальпінг.

За певних умов можна отримати бонуси від Binance. Це можливо за наявності у вас реферального коду чи промокоду.

Щоб вивести гроші, потрібно вказати своє повне ім’я та реальні паспортні дані. Процедура може викликати певні складнощі, але після її проходження користувач може виводити кошти без будь-яких обмежень.

 

Вiдгуки на сервiс вiд клієнтiв

Користувачі, які вже заробляють тут, залишають про цю біржу різні відгуки. Оскільки вона перевірена і працює вже кілька років, клієнти встигли розібратися в її особливостях та в тому, як вони впливають на прибуток від торгівлі.

Особливо користувачі відзначають цікаві та оригінальні рішення у сфері зберігання цифрової валюти. Офіційний гаманець компанії, Trust Wallet, вважається дуже надійним. Тут ваші монети будуть у безпеці, головне – не називати нікому пароль.

Біржа проводить і навчання: тут можна більше дізнатися про те, як добуваються криптовалюти, від яких факторів залежить їхній курс і коли варто купувати їх чи продавати. Ці курси можуть стати корисними для початківців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *