Брітні Спірс про підписання контракту зі звукозаписною студією в 15 років: “Кімнати були сповнені чоловіків, які розглядали мене з голови до ніг” | Шоубизнес

  Брітні Спірс про підписання контракту зі звукозаписною студією в 15 років: “Кімнати були сповнені чоловіків, які розглядали мене з голови до ніг”admin

Видання People опублікувало ще один уривок із мемуарів Брітні Спірс під назвою “Жінка в мені”. У них зірка згадує момент, коли вона підписала свій перший контракт зі звукозаписною компанією.

До 15 років Спірс була готова створювати власну музику, оскільки, як вона пише в книзі, “сумувала за виступами”. “Мама зв’язалася з адвокатом Ларрі Рудольфом, якого вона зустріла під час мого прослуховування. Вона іноді зверталася до нього за діловою порадою”, – пише Брітні про людину, яка згодом стала її менеджером. “Він запропонував мені записати демо. Він мав пісню, яку Тоні Брекстон записала для свого другого альбому, але так і не включила до платівки. Трек став тим демо, яке я використала, щоб потрапити на звукозаписні лейбли”, — додала співачка.

Як пояснила Спірс, Рудольф водив її за прослуховуванням у Нью-Йорку. “Я заходила в студії і співала I Have Nothing Вітні Х’юстон. Ці кімнати були сповнені чоловіків у костюмах, що оглядають мене з голови до ніг у моїй маленькій сукні і на високих підборах”, – згадувала Брітні.

Виконавиця зізналася, що працювала, не шкодуючи сил. “Я залишалася у студії стільки, скільки могла”.

Мемуари Спірс, які вийдуть 24 жовтня, також включатимуть аудіоверсію, яку озвучила п’ятиразова номінантка на премію “Оскар” Мішель Вільямс. Сама Спірс запише лише вступну частину. “Ця книга була плодом любові і всіх пов’язаних з нею емоцій. Переживати все заново було захоплююче і несамовито, якщо не сказати більше. З цих причин я записала тільки невелику частину. Я така вдячна неймовірній Мішель Вільямс за те, що вона прочитала інше”, – Сказала співачка журналу People.