Букет на день закоханих – це не тільки про троянди- ПОЛТАВА СЬОГОДНІ

tg_image_2641667159Ресурс ЗМІСТ09 лютого 2024, 12:02

Часи дефіциту давно минули і сучасні покупці навіть не знають, що колись на день закоханих неможливо було знайти красиві квіти на подарунок.

Ситуація на сучасному ринку квітів кардинально інша і вибір просто вражає. Причому придбати є можливість як квіти з локальної флори, так і екзотичні екземпляри. Крім того стало модним дарувати рослини у вазонах або у вигляді масштабних композицій.

Тобто підібрати можна букет на день закоханих у будь-якому виконанні, не обмежуючи себе у виборі рослин ні за видами, ні за розмірами, кольорами, сортами. Правда такий великий асортимент створює інші складнощі. Бо обрати один варіант з цього квіткового різноманіття дуже складно. Та консультанти УраФлора завжди готові прийти на допомогу і порадять, які композиції будуть кращими в тому чи іншому випадку. Бо, виявляється, формат букету на 14 лютого залежить від багатьох факторів і композиція можуть відрізнятись.

Якщо ви не впевнені, що досконало знаєте квітковий етикет, не хвилюйтеся, професійні флористи все зроблять за вас. Вам залишається тільки презентувати квіти або навіть замовити доставку до отримувачки, якщо самостійно вручити букет немає можливості.

Для жінки, дівчині, та просто симпатії

На 14 лютого, яке позиціонується як свято закоханих, прийнято дарувати квіти жінкам, які зайняли серце. Отож вам доведеться підготувати композиції для:

  • своїй жінці
  • коханій дівчині
  • та просто симпатії, яка не знає, що Ви в неї закохані

В кожному випадку доведеться підбирати іншу композицію. До речі, на вибір квітів також впливає вік жінки/дівчини. Зовсім юним дівчатам прийнято дарувати квіти у рожевій палітрі. Це можуть бути не тільки невеликі кущові троянди, але і тюльпани, гіацинти. Коханим краще презентувати квіти насиченого червоного кольору. Хоча, якщо ви вважаєте троянди занадто класичними – зверніть увагу на орхідею. Для незвичності, ідеальним вибором стануть нарциси, тюльпани, гіацинти, троянди, ромашкоподібні хризантеми.

До речі, таке явище як сезонність квітів – то в минулому. Сучасний покупець навіть на початку весни легко може відшукати суто літню гортензію або кали чи навіть іриси.

Рослини імпортуються з різних країн. Тому великий асортимент доступний круглий рік в тому числі на 14-те лютого. Вдалим вибором вважають квітку у вазоні і це не завжди орхідея. Популярністю користуються гіацинти, навіть тюльпани у вазоні. Такі рослини простоять набагато довше ніж зрізані. І безперечно, не можна уявити свято без мімози. Гілочка мімози додасть святу особливої яскравості.

Продавці консультанти UkraFlora підкажуть які квіти в моді, які композиції підходять для якої жінки і також допоможуть підібрати підходяще пакування, бо від нього залежить як виглядатиме композиція в цілому.