Cape Cod створив діджей-мікс для Apple Music

Український електронний музикант Максим Сікаленко (Cape Cod) став учасником кампанії Cold Times від Apple Music. Він записав діджей-мікс із композицій українських і закордонних виконавців.

Cold Times — це серія ексклюзивних діджей-міксів від Apple Music. Щорічно компанія обирає декількох артистів з усього світу і запрошує створити мікси на основі їхнього сприйняття холодних пір року, осені та зими. В рамках плейліста Cape Cod створив мікс для медитативного проведення часу: він ідеально підходить для затишних зустрічей і нескінченних розмов удома.

У плейлісті можна помітити імена таких українських виконавців і музикантів, як Джамала, Валентин Сильвестров, Hyphen Dash і самого Cape Cod.

«Я намагався зробити максимально еклектичний мікс, розпочавши з твору улюбленого класичного українського композитора Валентина Сильвестрова. Далі я приділив трохи місця сучасному джазу, оскільки саме восени джаз і соул для мене розкриваються по-особливому. 

Звичайно ж, я не міг не додати трохи ранньої творчості моєї soulmate, Jamala. Після чого перейшов у поле contemporary r’n’b, neo soul і далі став рухатися у бік танцювальної мідтемпо-електроніки, hip-hop house та urban jazz», — розповів Максим Сікаленко.