Черкащанин будує на подвір’ї піраміду, щоб лікувати в ній охочих (ФОТО) | Последние новости Черкасс за сегодня

08 вересня 2021, 19:48

Фото тематичне

7-метрову піраміду на своєму подвір’ї зводить 59-річний звенигородець Олег Саченко. Чоловік каже, що буде лікувати з її допомогою людей, пише Сергій Радченко для “Вістей Черкащини”.

Пан Олег розповідає, що по завершенню будівництва буде “проводити свої досліди”.

–Кожна форма має свою енергію. Піраміда лікує хворого своїми вібраціями, – розповідає Саченко. – В цій, що я будую, можна буде перебувати скільки завгодно. Це не аналог тих, що у Єгипті. В них не можна сидіти більше 45 хвилин, бо «висмокче» всю вологу з організму. В моїй буде два майданчика. А зверху я буду якісь свої досліди проводити.

Чудернацьку будівлю чоловік почав ставити ще 2 місяці тому. Та для втілення ідеї потребував будівельного матеріалу. З цим йому допомогли місцеві мешканці.

–Трошки свого було, трохи люди дають, – продовжує Олег. – Зараз купую по 2 гривні одна цеглина. Але й безкоштовно давали. Дав оголошення про свої плани у соцмережі й люди відгукнулися. Не використовую цвяхів і взагалі метал, бо тоді піраміда не матиме цілющого ефекту. Все на клеях. Нині вже вигнав понад 3 метри. Має бути 7 метрів висотою. Власноруч все роблю, хоча іноді люди приходять допомогти з цим. Колись звів будинок свій, то чому б піраміду не збудувати. Все розрахував, аби не було помилки.

Олега Саченка називають диваком. Та, запевняє чоловік, він не ображається.

–Мене ще з дитинства називали диваком, – сміється Саченко. – Не ображаюсь, бо звик. Справа в тому, що більшість звикла жити стандартами. Багатьох вчених у свій час також називали диваками і сміялись. А вони скільки відкриттів зробили. Вже приходили люди й цікавилися, коли дороблю. Хочуть лікуватися. По великому рахунку, це буде релакс-терапія. Думаю, аби поставити колонки музичні й вмикати розслаблюючі мелодії , чи звуки.

Окрім будівництва піраміди, звенигородець практикує мануальну терапію. Закінчував спеціалізовані курси. В 90-их працював у місцевій поліклініці. Серед клієнтів, запевняє Саченко, має місцевих бізнесменів та представників влади. Зведення піраміди планує завершити найближчим часом.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram