Черкащина одержить кошти на створення навчально-практичних центрів | Последние новости Черкасс за сегодня

04 вересня 2021, 22:50

Шістдесят два заклади професійної освіти розділять 150 млн гривень на створення навчально-практичних центрів або оновлення обладнання в тих, що вже існують. Для цього Уряд спрямував кошти до місцевих бюджетів. Розпорядження, яке визначає обсяг субвенції для кожного регіону, схвалили 1 вересня 2021 року під час засідання Кабінету Міністрів України.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської ОДА.

Відповідно до розпорядження найбільше коштів отримають заклади професійної освіти в Київській, Дніпропетровській, Львівській, Миколаївській та Черкаській областях. Тепер вони зможуть почати процедуру проведення необхідних закупівель.

– Цьогоріч МОН провело відкритий конкурс на створення навчально-практичних центрів. Ми отримали 113 проєктів центрів від 110 закладів професійної освіти. Усі заклади-учасники виконали умови конкурсу, зокрема додали до заявок проєкт дизайну майбутнього центру та погодили перелік обладнання, що планується придбати, з роботодавцями та місцевою владою. Порівняно з минулим роком, коли 20% заявок не відповідали вимогам конкурсу, – це великий прогрес, який показує бажання системи професійної освіти оновлюватись. Однак переможцями стали ті профтехи, які створять навчально-практичні центри з підготовки робітників найбільш затребуваних професій у регіоні, – зазначив Міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram