#Черкащина_місце_сильних: в області триває перший етап спортивних змагань шкільних ліг – Новости Черкасс

Спортивний національний рух «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» масштабується на Черкащині. Перший, шкільний, етап змагань уже активно триває у тергромадах. Про це розповів начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Напередодні він разом із амбасадором проекту Романом Данилюком відвідав змагання баскетбольних команд черкаської школи № 17. Тут першість виборювали 4 команди юнаків і дівчат. За доброю традицією, настанови нашим юним спортсменам дали профі. Цього разу  тренінг для команд  провели баскетболісти «Черкаських Мавп».

– Коли Черкащина доєднувалась до масштабного руху «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч», ми прагнули єдиного – щоб наші школярі відволіклись від буднів війни, згуртувались і займались спортом, – зауважив Ігор Табурець. – Ця мета досягнута. Упевнений, у наших спортсменів все вийде! Вони покажуть вищий клас!

Гравець БК «Черкаські Мавпи» Нікіта Руслов розповідає, тренування із школярами принесло максимум позивних емоцій.

– Сподіваюся наші поради були для спортсменів корисні, – додає він. – У стислий проміжок часу ми старалися розказати максимум інформації. Час, проведений із учнями, класний. Ми зарядилися неймовірною енергетикою, зокрема щирими дитячими усмішками.

Учасник змагань Дмитро баскетболом займається вже декілька років. Хлопець долучився до проекту разом із друзями. 

– Цей вид спорту швидкий, динамічний і командний, – розповів він. – Я справді насолоджуюсь грою. Вірю в нашу перемогу. Та докладу максимум зусиль, щоб здобути першість змагань.

Надію на перемогу має і Аліна. Вона – учасниця баскетбольної команди дівчат. Каже, атмосфера в колективі дружня, а головне – всі гравці мотивовані та завзяті.

Докладніше у відео:

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

  • Facebook Черкаської ОВА
  • Facebook начальника Черкаської ОВА Ігоря Табурця
  • Телеграм-канал Ігоря Табурця  
  • Ватсап-канал Черкаської ОВА

Джерело