Черкаські чиновники купують фотоапарат за майже 100 тисяч і телевізор за 50 | Последние новости Черкасс за сегодня

14 вересня 2021, 21:08

Департамент соціальної політики Черкаської міської ради оголосив про закупівлю мультимедійного обладнання та фотографічної техніки.

Відповідно до намірів чиновників має бути придбаний фотоапарат Canon EOS R6 з cтандартним об’єктивом Kit 24-105mm Is Stm. Очікувана вартість закупівлі – 86 тисяч гривень. За таку ж ціну апарат можна купити в мережах роздрібної торгівлі або в інтернет-магазинах. Відповідно до опису, це безшумна бездзеркальна камера, яка дозволяє фотографувати з частотою до 20 кадрів у секунду та знімати 4К-відео.  Інформація про це розміщена у системі Прозорро, інформує “18000”.

Директор департаменту Євгеній Данченко розповів про те, що техніка потрібна для належного висвітлення роботи департаменту. Ціну та характеристику фотоапарату пов’язав із тим, що купується обладнання на тривалий період і потрібно, аби характеристики морально не застаріли. 

Окрім того у департаменті купують обладнання для проведення презентацій, он-лайн нарад, конференцій. Вартість закупівлі – 115 тисяч гривень. У складі комплекту – 75-ти дюймового телевізору Samsung, орієнтовною вартість близько 50-ти тисяч гривень, комп’ютер Vinga Mini PC V650 та веб-камери. 

Раніше ми повідомляли, що тисячі афганських біженців можуть розмістити в черкаській тюремній колонії

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram