“Черкаські Мавпи покажуть в Харкові максимальний рівень гри наразі”, – Олександр Кольченко | Последние новости Черкасс за сегодня

03 вересня 2021, 21:20

Олександр Кольченко останнього літа повернувся до Черкаських Мавп з Тернополя. До того він чотири сезони відіграв у складі черкасців. Найбільш успішним для атакуючого захисника став сезон-2017/18. Кольченко у статусі капітана привів Черкаські Мавпи до чемпіонства, а сам став MVP сезону. Минулого сезону він зіграв 43 матчі в Суперлізі за Тернопіль, у яких в середньому набирав 12,6 очка, 2,0 підбирання, 3,1 передачі.

Про підготовку до старту в новому чемпіонаті Кольченко розповів у коментарі клубній пресслужбі.

– Таке враження, що не залишав Черкаси, не залишав команду. Дуже тепло зустріли. За два тижні зустрів дуже багато знайомих, з якими спілкувався впродовж трьох-чотирьох років.

У команді наразі все за планом, тренуємося. Часу до старту залишається не так вже й багато, то ж усі максимально зосереджені. Гратимемо на контрольному турнірі в Харкові.

Сезон має бути тривалим та важким, тож належить дуже старанно працювати.

У команді багато молоді. Як і в попередні роки, молоді гравці отримають чимало можливостей зарекомендувати себе. Комусь це вдаеється краще, комусь – гірше. Тож через різницю в поколіннях поки є деякий сумбур. Та хлопці стараються і мають нагоду заявити про себе.

Перш за все, розраховуємо показати в Харкові сьогоднішній максимум команди. Звичайно, команда ще не готова на 100 відсотків ні фізично, ні тактично. Наразі тренери отримають матеріал для роздумів, над чим потрібно буде більше працювати. Щоб уже до офіційних поєдинків ми дійшли максимально готовими.

Повторюсь, дуже радий повернутися в команду. З нетерпінням очікую на перший офіційний поєдинок, аби відчути та зарядитися емоціями вболівальників. Обіцяю від команди та від себе, що битимемося за перемогу в кожному поєдинку. Впевнений, на наших матчах буде дуже гаряче, тож приходьте нас підтримувати, – розповів Олександр.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram