Чернігівська область: за минулу добу рятувальники 14 разів залучались до ліквідації пожеж, надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт – Новини Чернігова та Чернігівщіни

Упродовж минулої доби підрозділами Головного Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 10 пожеж, з яких дві у приватному житловому секторі громадян та 8 у природних екологічних системах.

Причинами загорянь у 9 випадках послужило необережне поводження з вогнем, ще по одній пожежі причина встановлюється.

Учора о 09:50 під час здійснення моніторингу можливих пожеж у природних екологічних системах, біля с. Невкля Городнянської територіальної громади Чернігівського району було виявлено горіння торфу окремими осередками на загальній площі 0,2 га та глибиною залягання близько 1 метру. На гасіння від підрозділів Головного управління ДСНС України у Чернігівській області залучено 4 чоловіки особового складу та 1 одиниця спеціальної техніки. Наразі гасіння пожежі триває.

Підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 4 рази залучалися для надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт, а саме буксирування автомобіля, відкривання дверей квартир та діставання їжака з 3-метрової ями.