Чернігівська область: за минулу добу рятувальники 4 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги громадянам – Новини Чернігова та Чернігівщіни

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 3 пожежі. Причинами загорянь послужили: порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей та при експлуатації теплогенеруючих агрегатів та обладнання. Вогнем пошкоджено 3 будівлі.

Крім того, групою піротехнічних робіт і підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення знищено у встановленому порядку 1 мінометну міну калібром 82 мм  Другої світової війни, яку було виявлено біля с. Єньків Іванівської територіальної громади Чернігівського району.

Рятувальники Головного управління ДСНС України у Чернігівській області застерігають: дотримуйтесь правил пожежної безпеки у побуті та під час дозвілля. Не залишайте дітей без нагляду, дбайте про їх безпеку. Пам’ятайте, що Ваше та життя ваших дітей залежить лише від Вас самих!

 

ГУ ДСНС України у Чернігівській області