Чоловіки масово переписують авто на дружин: статистика МВС | |

В Україні різко зросла кількість перереєстрацій автомобілів на жінок за договорами дарування. За даними МВС, за 2023 рік кількість таких реєстраційних дій зросла в 2,3 рази, повідомляє «Дніпро Оперативний». 

Журналісти NGL.media висувають гіпотезу, що українські чоловіки масово переписують транспорт на своїх дружин, щоб уникнути можливих обмежень, пов’язаних з мобілізацією. Ці обмеження можуть включати заборону на проведення операцій з майном та обмеження на керування транспортними засобами.

Наразі жоден з законопроектів, що передбачають такі обмеження, не став законом. Проте, чутки про них активно ширяться соцмережами, що може стимулювати чоловіків до переоформлення авто.

Варто зазначити, що подарунки від близьких родичів не оподатковуються, що робить перереєстрацію авто на дружину вигідним способом зберегти майно.

Статистика МВС підтверджує цю гіпотезу. З грудня 2023 року кількість жінок, які отримують автомобілі у подарунок, значно зросла. У лютому 2024 року їх стало у шість разів більше, ніж чоловіків.

Найчастіше жінкам дарують автомобілі 2007-2018 років випуску. Найпопулярнішими моделями стали Volkswagen Passat, Кіа Sportage і Skoda Octavia.

Нагадаємо, раніше ми давали поради водіям, що робити, якщо в салоні з’явився запах бензину, та як продовжити життя двигуну.