Чому водії вивертають колеса при парковці: лайфхак для дніпрян | |

Помічали, як на парковках дехто з водіїв кидає свої автівки з вивернутими вбік колесами? Ця, на перший погляд, дивна звичка має цілком логічні пояснення. Про це повідомляє “Дніпро Оперативний”.

Боротьба з перегрівом рульового колеса

У спекотні літні дні кермо під впливом сонячних променів може розігрітися до некомфортної, а то й небезпечної температури. Вивернувши колеса, водії дають можливість повітрю вільно циркулювати навколо керма, що значно знижує його нагрівання. Таким чином, при поверненні до авто водій сідає за кермо приємної кімнатної температури, уникаючи неприємних відчуттів, а в деяких випадках – опіків.

Захист від неакуратних сусідів

Часто на парковках водії нехтують дотриманням дистанції, ризикуючи пошкодити чужі автівки при паркуванні. Вивернуті колеса, стирчачи вбік, слугують своєрідним бар’єром, змушуючи сусідів триматися на безпечній відстані, тим самим захищаючи крила та інші частини кузова вашого авто від подряпин і вм’ятин.

Ускладнення викрадення

Вивернуті колеса, поєднані з механічним блокіратором рульового колеса, стають значною перешкодою для потенційних викрадачів. Їм доведеться витратити чимало часу та зусиль, щоб подолати цю “протиугонну” систему, що значно збільшує ризик бути поміченими та зупиненими. Це може змусити зловмисників відмовитися від своїх планів і пошукати легшу здобич.

Отже, за здавалося б дивною звичкою залишати авто з вивернутими колесами ховається цілком практичний підхід, спрямований на захист власного комфорту, майна та безпеки.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли, як уникнути покупки «битої» машини та як у Дніпрі не отримати штраф за паркування.