Чи варто чоловікові робити обрізання крайньої плоті і в якому разі така операція може бути обов’язковою?

Циркумцизія, також відоме як обрізання крайньої плоті, широко поширене як обряд у традиційних спільнотах, що належать до ісламу та іудаїзму. Приписи Корану та Тори наказують чоловікам проводити цю процедуру в ранньому віці. І з такої нагоди у багатьох сім’ях проводяться навіть цілі святкування,роздають пожертвування та виконуються різні релігійні обряди.

Однак у нашій країні та культурі така процедура не знайшла широкого відгуку серед чоловіків, навіть незважаючи на те, що “мода” робити циркумцизію охопила Європу у 60-х роках минулого століття. Сьогодні обрізання крайньої плоті має суто індивідуальний характер, а записатися на таку операцію можна абсолютно вільно, без необхідності підтвердження релігійної чи етнічної приналежності. Більше того, часом обрізання може бути обов’язковим до проведення вже в перші місяці життя. Далі ми розповімо, чим корисна циркумцизія для чоловіка і в якому разі її потрібно проводити хлопчикам.

Показання до проведення обрізання

Необхідність та доцільність обрізання крайньої плоті у чоловіків досліджують лікарі вже не одне десятиліття. І якщо відкинути убік релігійні мотиви та передумови до проведення такої операції, можна абсолютно точно побачити її більш прагматичну сторону – користь для чоловічого здоров’я.

Згідно з дослідженнями, у чоловіків, які пройшли процедуру обрізання крайньої плоті статевого члена, реєструється менша кількість і легший перебіг захворювань сечостатевої системи. Це пов’язано із зменшенням ризику пошкодження вуздечки члена та зниженням ймовірності розвитку венеричних інфекцій. Крім того, багато сексологів зазначають, що обрізання сприяє більш довготривалому сексуальному контакту, що може покращити якість статевого життя чоловіка. Деякі експерти також стверджують, що циркумцизіо може позитивно впливати на жіноче здоров’я, знижуючи ймовірність виникнення онкологічних захворювань у жінок, які вступають у статеві стосунки з обрізаними чоловіками.

Звертаються до фахівців із запитом на обрізання і за медичними показаннями, а саме при діагностуванні фімозу у хлопчиків, баланіту, еритроплазії, при частих запальних процесах або несвоєчасній еякуляції.

Обрізання крайньої плоті: де знайти досвідченого фахівця у Києві

На сьогоднішній день варіантів проведення обрізання операції крайньої плоті є кілька. Це може бути класична операція або більш інноваційний метод – лазерне обрізання. Вибрати метод та визначити доцільність обрізання крайньої плоті в цілому може хірург під час очної консультації, в ході якої він збере весь анамнез та проведе особистий огляд пацієнта.

Враховуючи, що ця операція є досить делікатною, довіряти її проведення варто лише досвідченому фахівцю. Тому ми рекомендуємо відвідати уролога у клініці “МедСіті” у Києві. Клініка пропонує широкий перелік послуг, пов’язаних із пластикою статевих органів чоловіків та обрізанням крайньої плоті зокрема. Записатися на прийом до уролога можна через онлайн-форму на сайті “МедСіті”.