Цікаві подарункові книги для різних людей | Південний Кур’єр

Дарувати книгу на день народження — звичне явище. Але, щоб підкреслити важливість події та ваше ставлення до людини, варто вибирати серед подарункових видань, цінність яких полягає не лише у змісті, а й у солідному вигляді. До того ж сучасні книги українською в подарунковому оформленні здатні викликати естетичне захоплення навіть у тих, хто не читає щодня.

У кожному випадку — свій подарунок

Першочергове завдання дарувальника — вибрати презент, який запам’ятається і буде високо оцінений. Якщо це літературне видання, то книга має бути цікава. Проте смаки у всіх різні. Спробуємо визначитися, які подарункові книги можуть припасти до душі таким категоріям іменинників та ювілярів:

  • коханим;

  • батькам;

  • дітям;

  • друзям;

  • начальнику й колегам.

Найближчій людині варто купити класичний романтичний твір, щоб підкреслити важливість ваших почуттів, або корисну книгу з психології стосунків для спільного розвитку як пари.

Люди старшого віку часто цікавляться історичною літературою, біографіями й мемуарами. Не зайвою також буде класика, духовні твори, книги, що матимуть практичне застосування в житті.

Непросто вибрати подарункові книги дітям, адже їхні інтереси дуже мінливі. Головні умови, обов’язкові для врахування: книга має бути яскравою, ілюстрованою та відповідати віку дитини.

Про друзів ми зазвичай знаємо доволі багато, тож для них слід вибирати цікаві книги, які відповідають читацьким уподобанням, або корисну спеціальну літературу згідно з особистими захопленнями людини.

Книга на подарунок для шефа чи колег — той ще виклик. Такий презент має виражати повагу й відповідати статусу майбутнього власника. Бажано дізнатися, чим він захоплюється та чи любить читати. Тут не обійтися будь-яким фоліантом — підійдуть лише розкішні подарункові видання.

 

Де купувати ексклюзивні книги на подарунок

Сьогодні в Україні безліч книгарень різного формату. Але їхній асортимент складається переважно з книжок для щоденного читання. Далеко не в кожному можуть запропонувати перелік подарункових книг, достатній для задоволення будь-якого запиту.

Якщо вам потрібно купити книгу елітного ряду, варто одразу звертатися до великих магазинів подарункової продукції. Тут зібрані різноманітні сувеніри, серед яких особливе місце посідають ексклюзивні книги в унікальному оформленні. Подарункові книги у шкіряному футлярі чи тканині з тисненням, з металевими накладками, гравюрами, інкрустацією — справді мистецький шедевр і цінний дарунок.

Такий товар повинен бути якісним і мати необхідні супровідні документи. Тому купувати не просто цікаві, а вишукані колекційні книги слід лише в надійних магазинах. Вони розміщені переважно у великих містах, таких як Київ, але мають офіційні сайти, де можна переглянути та вибрати книгу й замовити її з доставкою у свій населений пункт.