Цього сезону в Одеській області відкриють 20 пляжів – Новини Одеської області

1 июня, 1 червня, в Одесской области планируют открыть 20 пляжей, на Одещині планують відкрити 20 пляжів, Олег Кіпер, пляжний сезон в Одесі, пляжный сезон в Одессе

У суботу, 1 червня, голова Одеської ОВА Олег Кіпер оголосив про можливість відкриття для відвідування 20 пляжів у Одеському регіоні
Про це він заявив у ефірі телемарафону «Єдині новини».

За словами очільника ОВА, відповідне розпорядження мають підписати найближчими днями.

Кіпер уточнив, що, ймовірно, буде відкритий пляж в Ізмаїльському районі, однак відкриття найбільшої кількості локацій заплановано в Одеському районі, оскільки саме там є більше можливостей для створення безпечних умов для відвідувачів.

«Ви бачите, що людей не стримати, люди хочуть прийти, отримати натуральний живий природний вітамін», — пояснив очільник ОВА.

Крім того, він нагадав, що минулого року в серпні відкрили шість пляжів. Вони стали доступними після перевірки

«Це було небагато, це було шість пляжів, де були всі відповідні умови: обстежувались на вибухові пристрої, мали поруч бомбосховища та просте укриття, постійно моніторились щодо підпливу небезпечних вибухових предметів. Тоді пляжів, що виконали цю норму, було шість. Сьогодні ми також над цим працюємо. Найближчі дні буде підписано розпорядження щодо відкриття 20 таких пляжів», — констатував Кіпер.

В этом сезоне в Одесской области откроют 20 пляжей

В субботу, 1 июня, глава Одесской ОВА Олег Кипер объявил о возможности открытия для посещения 20 пляжей в Одесском регионе
Об этом он заявил в эфире телемарафона «Единые новости».

По словам главы ОВА, соответствующее распоряжение должны быть подписаны в ближайшие дни.

Кипер уточнил, что, вероятно, открыт пляж в Измаильском районе, однако открытие наибольшего количества локаций запланировано в Одесском районе, поскольку именно там есть больше возможностей для создания безопасных условий для посетителей.

«Вы видите, что людей не сдержать, люди хотят прийти, получить натуральный живой природный витамин», – объяснил глава ОВА.

Кроме того, он напомнил, что в прошлом году в августе было открыто шесть пляжей. Они стали доступны после проверки

«Это было немного, это было шесть пляжей, где были все соответствующие условия: обследовались на взрывные устройства, имели рядом бомбоубежища и простое укрытие, постоянно мониторились о подплыве опасных взрывных предметов. Тогда пляжей, выполнивших эту норму, было шесть. Сегодня мы также над этим работаем. В ближайшие дни будет подписано распоряжение об открытии 20 таких пляжей», — констатировал Кипер.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Нарешті: одеситам дозволили купатися в морі. Мер Одеси вирішив самостійно перевірити безпечність пляжів

Залишити відповідь