Дантес досліджує деокуповані території у «Будинку культури»

Володимир Дантес і студія Craft Story запустили YouTube-проєкт «Будинок культури». У рамках програми співак та його команда подорожують деокупованими та профронтовими містечками України, спілкуються з жителями та проводять події у місцевих будинках культури. Першим співведучим «Будинку культури» став MONATIK.

У кожній серії Володимир Дантес подорожує разом із новим співведучим, а наприкінці виступає з ним та місцевими митцями й музикантами на одній сцені.

Дебютний випуск програми — це подорож деокупованою Київщиною. Команда проєкту відвідала Будинок культури в Ірпені, який був зруйнований російською армією, та розповіла про плани його відновлення. Також розглядали одну з робіт Бенксі, яка колись прикрашала стіну будинку в місті, а тепер виставлена у рамці.

Протягом подорожі Володимир і MONATIK обговорювали зміни в сучасній українській культурі та важливий аспект — як змінюються романтичні стосунки між парами під час війни. Також вони познайомились із роботами Марії Примаченко, які місцеві мешканці врятували з палаючого музею в Іванкові.

Наприкінці співведучі зіграли для громади Ворзеля відкритий концерт на території Будинку культури, розділивши сцену з місцевою молоддю. Подивіться — це справжнє свято життя на звільнених від окупантів територіях.