ДБР інформує про викриття на Полтавщині підпільного тютюнового бізнесу – Новости Полтавы и области

На Полтавщині правоохоронці викрили підпільне виробництво цигарок: вилучено обладнання та фальсифіковану продукцію.

 

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки (БЕБ) викрили підпільне виробництво цигарок. Організатор незаконного виробництва та продажу тютюнових виробів без марок акцизного податку був виявлений в Полтавській області. 

Чоловік здійснював свою діяльність у гаражі, розташованому на території кооперативу. Він використовував спеціальне обладнання для повного циклу виробництва тютюнових виробів, які потім продавав через інтернет і торгові точки, отримуючи оплату лише готівкою, повідомили в ДБР.

Детективи БЕБ здійснили обшуки у місці підпільного виробництва, під час яких було вилучено п’ять станків для виготовлення цигарок, тютюн, близько 2000 пачок фальсифікованої продукції, гільзи, ароматизатори та обладнання для пакування.

Окрім цього, з’ясувалося, що чоловік самостійно виготовляв обладнання для незаконного виробництва цигарок, яке продавав іншим підпільним цехам.

Наразі триває розслідування, спрямоване на встановлення всіх осіб, причетних до злочинної схеми.

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки та боротьби з корупцією у Полтавській області, за оперативною підтримкою працівників Головного управління Національної поліції у Полтавській області та процесуальним керівництвом Полтавської обласної прокуратури, здійснюють досудове розслідування в рамках кримінального провадження.

За порушення частини 2 статті 204 Кримінального кодексу України, організатор підпільного бізнесу може бути позбавлений волі на строк від трьох до п’яти років із конфіскацією та знищенням незаконно виробленої або придбаної продукції, знарядь виробництва та сировини для її виготовлення.

кримінал, ДБР, цигарки, БЕБ, фальсифікат


Источник

Залишити відповідь