“Дельту” виявили у тридцяти полтавців – Новости Полтавы и области

На Полтавщині у хворих на коронавірус виявили мутований вірус. Зі 115 відібраних зразків на наявність коронавірусу “Дельта”, 30 були позитивними.

Про це повідомили 16 серпня у Полтавському обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

За словами директора Департаменту Полтавської ОДА Віктора Лисака, це — мутований штам, що частіше вражає молоде населення.

Інкубаційний період триває до 7 днів. Це можуть бути трохи інші симптоми. Наприклад, кишкові розлади, розлади нервової системи, ураження слухового апарату.

Також, за даними Міністерства охорони здоров’я, до поширених симптомів варіанту «Дельта» належать головний біль, лихоманка, нежить та біль у горлі. Під час інфікування коронавірусом «Дельта» у пацієнтів спостерігають утворення згустків крові, що призводять до загибелі тканин та гангрени. 

Натомість менш поширеними є симптоми, які раніше були властиві коронавірусній хворобі: кашель, втрата нюху чи смаку.

Визначити інфікування коронавірусом «Дельта» можна за результатами спеціального тестування. Симптоми не є єдиною підставою для встановлення діагнозу.

Ймовірність тяжкого перебігу захворювання зростає у невакцинованих людей. У разі зараження, повністю вакциновані переносять хворобу безсимптомно або легшій формі.

коронавірус, статистика


Источник