Депутата Одеської міської ради відправлять під суд | Одеський Кур’єр

Депутат Одеської міської ради, якого раніше затримали за хабарництво, буде відправлений під суд.

Прокурори Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно депутата Одеської міської ради за фактом одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особами, уповноваженими на виконання функцій місцевого самоврядування (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Слідством встановлено, що депутат налагодив «схему» одержання неправомірної вигоди за прийняття позитивного рішення членами відповідної комісії щодо видалення зелених насаджень.

Мова йде про депутата міської ради, обраного від забороненої зараз проросійської партії "опзж"  Михайла Карпенчука.

Громадяни, які виявили бажання спилити дерево, мали надавати хабар через підконтрольних депутату осіб. Вартість такої «послуги» фігурант оцінив від 2000 до 5000 доларів США за спил одного дерева в Одесі. Гроші зараховувалися на заздалегідь відкритий криптовалютний рахунок.

Задокументовано щонайменше 2 факти одержання неправомірної вигоди в розмірі 7 000 доларів США.

Депутата затримано під час одержання другого траншу, а предмет неправомірної вигоди вилучено в пункті обміну криптовалюти з відповідною документацією про перерахування коштів. Досудове розслідування здійснювали – слідчі СУ ГУНП в Одеській області,  оперативний супровід – УСБУ в Одеській області.