Десятирічна уманчанка представила Черкащину на сторінках енциклопедії «Найвидатніші діти України» » Новости Черкасс за сегодня

Софія Богуш з Умані потрапила на сторінки V ювілейної щорічної книги «Енциклопедія дитячих талантів: Найвидатніші діти України»*.

В книзі талантів дівчина представлена одразу в 2х номінаціях: «Вибір року 2021» та «ТОП-20 найвидатніших дітей України».

Урочиста презентація та церемонія нагородження відбулась в останню неділю літа у столичному Національному музеї архітектури та побуту «Пирогово».

Церемонію відкриття розпочали з виконання Гімну України золотим голосом України Владом Ситником.

Як справжні зірки – талановиті діти мали пройти по червоній доріжці. Але погода внесла свої корективи. Через зливу програму довелось змінити. Але дощ не зміг зіпсувати святкової атмосфери, що панувала на сцені.

З високого подіуму, Софія повернулась з незабутніми враженнями, кубком, медаллю та дипломами, які отримала з рук Маріни Кінах та Тетяни Петравової.

«У житті потрібно бути щасливим, прийняти себе і світ, займатись улюбленою справою, мати однодумців та підтримку», – ділиться в інтерв’ю мисткиня.

В свої 10 років, у юної героїні вже є творчий псевдонім «Angel Soffi». Це й не дивно, адже її сміливо можна назвати справжньою художницею. Завдяки старанності та плідній співпраці з викладачами Школи естетичного виховання дівчина вже має дуже вагомі здобутки у мистецьких змаганнях на всеукраїнському та міжнародному рівнях. Її художні роботи були представлені у Болгарії, Франції, Словаччині та Канаді.

* Енциклопедії дитячих талантів – унікальне видання, в якому вже п’ятий рік поспіль автор багатьох проєктів, Тетяна Петракова, об’єднує талановитих дітей України. Цього року презентацію проєкту організатори провели з урахуванням всіх обмежень, пов’язаних із пандемією корона вірусу.

Видання спрямоване популяризувати вагомі досягнення дітей в сфері вокалу, моделінгу, акторської майстерності, художньому, спорту тощо.

Десятирічна уманчанка представила Черкащину на сторінках енциклопедії «Найвидатніші діти України»Десятирічна уманчанка представила Черкащину на сторінках енциклопедії «Найвидатніші діти України»Десятирічна уманчанка представила Черкащину на сторінках енциклопедії «Найвидатніші діти України»Десятирічна уманчанка представила Черкащину на сторінках енциклопедії «Найвидатніші діти України»