Девід Бекхем повечеряє з королем Чарльзом після сварки з принцом Гаррі | Шоубизнес

  Девід Бекхем повечеряє з королем Чарльзом після сварки з принцом Гарріadmin

Девід Бекхем прийняв запрошення короля відвідати вечерю після того, як розірвав стосунки з принцом Гаррі.

Девід Бекхем прийняв запрошення короля на вечерю для того, щоб обговорити можливість стати послом благодійної організації The Prince’s Foundation. Про це повідомляє видання Daily Mail.

Бекхем висловив бажання підтримати благородну справу Фонду, заснованого королем Чарльзом, який допомагає молодим людям навчитися корисних навичок і знайти підтримку.

Після свого активного внеску в благодійність, зокрема в “Ігри Нескорених” для військовослужбовців, що відбуваються під патронатом молодшого сина короля Чарльза, Бекхем розірвав стосунки з принцом Гаррі та його дружиною Меган, що, як наслідок, призвело до його віддалення від королівської сім’ї Великої Британії.

Згідно з інформацією видання, збірна Англії з футболу отримала орден Британської імперії 2003 року, а дружину Девіда, Вікторію, нагородили тією самою нагородою за її внесок у сферу моди.

Незважаючи на минулі скандали, пов’язані з податковими справами, близькі джерела вірять, що ця зустріч може відкрити нові можливості для Девіда Бекхема. Передбачається, що зустріч відбудеться на базі Фонду, Дамфріс-хаус, у Шотландії, де король Чарльз зможе ближче познайомитися з можливим послом і обговорити спільні проєкти.