Діти у Полтаві пишуть захисникам ФОТО – ПОЛТАВА СЬОГОДНІ

Анастасія Добряк06 січня 2024, 12:01

На останньому показі новорічного дитячого заходу у Полтавській обласній філармонії, гості писали листи захисникам України.

Діти писали листи, які передадуть бойовим підрозділам. ЗМІСТ побував на виставі «Мрія у нас одна. Новорічний квест Сніжинки» 6 січня.

Ведуча вистави Катерина Кібенко розповіла, що листівки, які пишуть діти, дійсно дістаються адресатів. Зокрема підрозділу полтавського актора та воїна Богдана Чернявського.

Воїн зачитує слова з дитячих листівок

Також під час новорічної казки діти брали участь у концертних номерах, разом співали тощо.

Діти у Полтаві пишуть листівки захисникам на новорічній виставі Діти у Полтаві пишуть листівки захисникам на новорічній виставі Лист воїнамЛист воїнамВікторія тримає листа, який відправить захисникамДіти у Полтаві пишуть листівки захисникам на новорічній виставіКатерина Кібенко

ЗМІСТ писав, що раніше полтавець Костянтин Ізюмов зібрав понад 40 тисяч гривень для ЗСУ на великому стендап-концерті у філармонії. Тоді серед глядачів розіграли 5 лотів:

  • каску та тубус з авторським розписом Кристини Сіренко. Їх переможці забрали за 4,5 тис. грн та 5,5 тис. грн;
  • РПГ з якого знищили танк забрали за 10 тисяч гривень;
  • український сухпай виграли за 4 тис. грн;
  • прапор України переданий розвідкою забрали за 20 тис. грн.

Також для глядачів на сцені Полтавської обласної філармонії виступив стендап-комік Олександр Сергієнко. Гуморист висміював російську армію та жартував про буденність.

У відео ЗМУСТу ми показували, що є сенс ходити до філармонії навіть з підпискою на Spotifу.

У цьому випуску ми не просто розкажемо про музику тодішнього молодого композитора, а й про правила перебування в залі. Бо маємо досвід після виступу відомих гумористів у Полтаві, де дехто поводився «не дуже»: