Дівчинка з інвалідністю з Рівненщини взяла участь Міжнародному конкурсі

За участь у Міжнародному конкурсі учнівської та студентської творчості,присвяченому Лесі Українці “Змагаймось за нове життя!” Софійка Катамай отримала диплом II ступеня у номінації “Декламування”.

"Вітання Софійці! Дякую усім, хто підтримував Софійчине декламування, хто ставив уподобайки й коментував дописи за її участі, а вона просила зачитувати коментарі до її виразного читання – це окрилювало дитину, яка раділа своїм успіхам! Сподіваюся,що наші уроки переформатуються у творчі зустрічі", – розповідає на своїй Fb-cторінці вчителька Злазненського ліцею Марія Шершун.

Жінка додає, що Софійка – одна з тих дітей, яка ще за місяць до закінчення навчального року щоразу при зустрічі повторювала: “Шкода,що цей навчальний рік закінчується…”.

"Софійка Катамай – обдарована і особлива дитина.Тактовна, вихована, чемна дівчина, після зустрічі з якою більше отримуєш,ніж віддаєш. І ось уже Софійка незабаром стоятиме під шкільною липою поруч із своїми однокласниками-випускниками. Це і радісно,і хвилюююче, бо приходить розуміння того, що дитина виросла, закінчує ліцей. А коли дивишся на пройдений шлях,то усвідомлюєш, що і ти дорослішав разом із нею, пізнавав нове, вчився і шукав шляхи реалізації спільних задумів. А їх було чимало. І в тому,що Софійка мала успіх у навчанні, є заслуга і моїх колег-учителів, і батьків, які разом з адміністрацією Злазненського ліцею організовували для дитини індивідуальний план навчання", – йдеться в дописі.

Вітаємо Софійку з нагородою та бажаємо подальших успіхів!