Дивіться другий випуск шоу «Дім звукозапису» із ONUKA

Вийшов другий епізод авторського шоу «Дім звукозапису». Нові гості Тіни КарольНата Жижченко та Євген Філатов із гурту ONUKA.

Щоб першими дізнаватися новини музики та культури, підписуйтесь на наш Telegram та Instagram.

Концепція шоу в тому, що Тіна Кароль запрошує українських виконавців, аби створити унікальний музичний перформанс і разом дослідити історію обраної композиції. Цього разу для переспіву обрали «День і ніч» співачки Росави. Дивіться повний випуск.

«Коли Тіна запросила мене у свій проєкт, мені на думку одразу спала пісня Росави “День і ніч”. Пісня з’явилася, коли я була в десятому класі школи, 2001 рік. Це період мого найбільшого максималізму. По телевізору — реально жахлива, російськомовна, жлобська музика, яку я просто ненавиділа. Звісно, у свої шістнадцять років, коли я бачу Росаву по телебаченню, це мене просто вражає», — обґрунтувала свій вибір фронтвумен гурту, Ната Жижченко

Для запису пісні «День і ніч» був запрошений увесь склад оркестру Будинку звукозапису Українського радіо, де проходять знімання самого шоу, та жіночий хор. До шоу також увійшли інтервʼю автора пісні — Ділі з гурту «ТНМК», та самої Росави.

Шоу знімають у Будинку звукозапису в Києві. За форматом запрошені герої повинні заспівати обрану пісню наживо з першого дубля, яка згодом буде опублікована на цифрових платформах. За словами Тіни Кароль, інтерв’юерки та музичної продюсерки проєкту, його основна мета — поповнювати музичний каталог України та давати нове життя пісням, які несправедливо забуті.