Джилліан Андерсон вийшла у світ у приголомшливій червоній сукні з глибоким декольте | Шоубизнес

  Джилліан Андерсон вийшла у світ у приголомшливій червоній сукні з глибоким декольтеadmin

55-річна Джилліан Андерсон, зірка культового серіалу “Секретні матеріали”, продемонструвала вміння носити червоний оксамит на церемонії вручення нагород British Fashion Awards 2023. На червону доріжку вона одягла шикарну бордово-червону оксамитову сукню зі сміливим декольте. Але ж нещодавно її вбрання з червоної доріжки потрапило до списку найнудніших. Про це пише Daily Mail.

Джилліан була присутня на церемонії нагородження, яка відбулася в Королівському Альберт-Холі в Лондоні. І виблискувала в сукні Valentino.

Американська зірка Джилліан доповнила свій образ сережками-крапельками та витонченим золотим браслетом, а на пальцях носила кілька каблучок.

Такі зірки, як Кейт Мосс, Амаль Клуні та Гвінет Пелтроу, пройшли червоною доріжкою British Fashion Awards 2023.

Захід, представлений ювелірним брендом Pandora, у понеділок увечері повернувся на культовий лондонський майданчик — Королівський Альберт-Хол.

Вечір, організований британською телекомпанією Майєю Джамою і музичним виконавцем Коджею Радикал, був відзначений 16 нагородами. Номінантів і переможців TFA обирає міжнародне журі, що складається з більш ніж 1000 експертів галузі.