До чого варто бути готовою у стосунках зі зрілим чоловіком

Він вважає, що з роками стає тільки краще, як добре вино, а як йдуть справи насправді?

Джейсон Стетхем старше Розі на 20 років Колумніст Френк Коболу розкриває секрети стосунків з чоловіками, які набагато старші за вас, інформує Ukr.Media.

Він не захоче тусуватися з вашими друзями

Алкогольні уливання у компанії другокурсників і танці в клубі до ранку не для нього — якщо пару раз він для пристойності погодиться, то потім подібні розваги почнуть його страшенно дратувати і не менше втомлювати. До речі про алкоголь: він обмежиться порцією віскі і від вас вимагатиме того ж. З кавалером постарше навряд чи вийде відірватися, випивши пляшку текіли на двох, він не відмовиться розділити з тобою вечерю під келих вина, але не захоче тримати ваше волосся, якщо ви раптом «переберете».

А ще, ви будете регулярно чути розповіді про «старі добрі часи» і про те, що зараз все вже «зовсім не те». Починаючи від морозива і закінчуючи зовнішністю дівчат — раніше в його молоді роки, все було зовсім по-іншому і, безумовно, краще, ніж зараз.

Зрілість виявиться не в усьому

Так, він старший за вас, скажімо, років на 12, але не варто чекати, що він буде поводитися, як зрілий і відповідальний чоловік у всьому. Ви здивуєтеся, але дорослі хлопці теж дивляться мультики і не упускають можливості посміятися над непристойними «підлітковими» жартами.

Скелети у шафі

У нього було життя до вас і в цьому житті, напевно, були жінки, багато жінок. Можливо, він спробував у сексі все, що завгодно, і буде просити вас про щось, що виходить за рамки ваших уявлень, або ж ви знайдеш у нього старе «домашнє відео», записане в медовий місяць з його колишньою дружиною.

Однак, зараз він знає, чого хоче від життя і навряд чи стане змінювати свої переконання. Припустимо, двадцять років свого життя він проводив свою відпустку у поході, без будь-яких побутових зручностей, по-чоловічому. Є сумніви, що ви зможете переконати його змінити свої переваги і відправитися в розкішний СПА-готель на місяць. Якщо коротко, то збирайте наплічник, взувайте кеди і вперед, туфлі на шпильці вам, швидше за все, не стануть в нагоді.

Він багато чому навчився з минулих стосунків

Незалежно від віку, кожен з нас несе в собі багаж минулого емоційного досвіду — подобається нам це чи ні, але він справляє значний вплив на наші теперішні стосунки. Здорово, якщо ваш бойфренд зробив помилки і твердо вирішив їх більше не повторювати, але ви повинні знати: це мало кому вдається.

Він, як хороше вино

Так, зрілі чоловіки можуть бути суперсексуальними, згадайте Джорджа Клуні, Бреда Пітта, Евана МакГрегора, Джонні Деппа. Але це одна сторона «медалі», а є й інша — проблеми з серцем, підвищений рівень холестерину в крові та інше. Просто пам'ятайте, що з кожним днем ваша різниця у віці буде ставати все більш явною, поки хтось не скаже: «Боже, як ви з татом схожі!».

Він вважає себе дуже мудрим

І розраховує, що ви будете прислухатися до його порад. Причому врахуйте, що ці рекомендації будуть стосуватися як вашого зовнішнього вигляду («занадто яскрава помада», «тобі потрібно відпустити довге волосся»), так і стилю життя («не можна пити колу, вона шкідлива», «дівчата, які палять — не дівчата», «що це взагалі за професія така, піарник?»).

У його житті будуть присутні колишні

Якщо це дорослий чоловік, є шанси, що він був одружений і не один раз. Крім того, у нього можуть бути діти від колишніх дружин, з якими вам рано чи пізно доведеться зустрітися. Можливо, ви навіть подружитеся, але, швидше за все, виникнуть обопільні ревнощі і роздратування, що, природно, не надто зміцнить ваші стосунки з бойфрендом.

Він упертий

За роки, проведені з іншими жінками і без них, він встиг придбати масу звичок, причому далеко не всі з них позитивні. Спробуйте змусити його змінитися і вуаля, він у момент випарується з вашого життя.