Домашнього кривдника громадські роботи не виправили, суд знайшов інший метод —Хмельнитчина

На Шепетівщині суд виніс вирок домашньому кривднику. 38-річний славутчанин ображав рідну матір, з якою проживав. Наприкінці минулого року за домашнє насильство суд присудив йому 240 годин громадських робіт. Втім кривдник продовжував завдавати 60-річній жінці психологічних страждань та постав перед судом вдруге.

Пенсіонерка впродовж минулого року неодноразово скаржилась на свого сина до поліції. Дебошир у стані сп’яніння часто влаштовував вдома сварки та ображав матір.

Правоохоронці неодноразово складали на кривдника адміністративні протоколи та зрештою порушили кримінальне провадження по факту домашнього насильства.

В грудні минулого року суд визнав його винним та присудив 240 годин громадських робіт.

Втім на кривдника не діяли ані профілактичні бесіди, ані штрафи, ані громадські роботи. Чоловік продовжував вчиняти протиправні дії.

Слідчі Шепетівського райуправління поліції оголосили йому підозру за ч.1 ст.126-1 Кримінального кодексу України (Домашнє насильство) та скерували обвинувальний акт до суду.

Славутський міськрайонний суд визнав обвинуваченого винним та призначив йому покарання у вигляді арешту строком 2 місяці 20 днів.

Шепетівське районне управління поліції