Донька Брюса Вілліса показала свіже фото невиліковно хворого актора | Шоубизнес

  Донька Брюса Вілліса показала свіже фото невиліковно хворого актораadmin

Донька актора 68-річного Брюса Вілліса – Скаут – показала його свіжі фото.

У своєму Instagram вона опублікувала кадр, на якому лежала в батька на грудях. Хворий на деменцію Брюс тримав її за голову.

Судячи зі слів Скаут, цей знімок був зроблений 2023 року.

У вже хворого на афазію Вілліса лікарі діагностували лобно-скроневу деменцію. Афазія – це розлад, який найчастіше викликається інсультом. Також він може бути викликаний травмою голови або, в рідкісних випадках, неврологічним захворюванням. Симптоми хвороби можуть впливати на мовлення, розуміння та здатність читати. У деяких випадках афазію можна лікувати за допомогою логопедії.

У Брюса Вілліса від першого шлюбу з Демі Мур є троє спільних доньок – 34-річна Румер, 31-річна Скаут та Таллула. Пара була разом 13 років. 2000 року актори розлучилися, але Мур із Віллісом залишилися у теплих стосунках: вони часто зустрічаються усією родиною на посиденьках.

У березні торік ЗМІ повідомили, що Брюс Вілліс завершує кар’єру в кіно. Причиною цього рішення стало те, що в кінозірки виявили афазію – розлад мовлення, що виникає після пошкодження мозку. Згодом стан здоров’я хворого актора погіршився. Зірка дедалі рідше впізнає рідних і не завжди розуміє, що вони йому кажуть. Зокрема, знаменитість мало що може сказати сам.

Вілліс отримав зірку на Голлівудській Алеї слави у Лос-Анджелесі, де вшановуть легенд кіно, телебачення та музики. Актор народився на військовій базі США в Німеччині в 1955 році, виріс у Нью-Джерсі. Популярність йому принесла роль приватного детектива Девіда Аддісона у фільмі “Місячне сяйво”.