Донька Олі Полякової Маша знайшла нового кавалера: бойфренда з Лондона, який її обманув, залишила у минулому | Шоубизнес

  Донька Олі Полякової Маша знайшла нового кавалера: бойфренда з Лондона, який її обманув, залишила у минуломуadmin

Відома українська співачка Оля Полякова виховує двох дітей. Старша донька зірки Маша нещодавно сходила на прогулянку із загадковим хлопцем. Як він виглядає та що про нього відомо?
Оля Полякова, відома українська співачка, виховує двох дітей. Старша донька знаменитості активно будує особисте життя. Що відомо про стосунки Маші Полякової після її розставання з лондонським бойфрендом. Дівчина на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм натякнула на початок нового роману. Щоправда, зірка не розповіла, хто саме виявився її таємничим кавалером.

На особистій Інстаграм-сторінці молодої артистки Маші Полякової з’явилась нова фотографія зі столичного ресторану. На кадрі знаменитість позує поруч зі своїм кавалером, ім’я якого дівчина вирішила не називати. Знаменитість була красиво одягнена, на її обличчі був вечірній макіяж, а на голові були красиві локони. Зірка, ймовірно, вирушила на побачення з хлопцем, з яким позувала на світлині.

В описі до нової публікації донька відомої української артистки поцікавилась у своїх шанувальників, як їм така пара – натякаючи на себе та свого супутника. Зірка не стала конкретизувати, що за хлопець позував із нею на фотографії та в яких вони з ним стосунках. Втім, підписникам вистачило навіть невеликого запитання, аби почати фантазувати з приводу нового роману Маші Полякової.

 

Якщо болять ноги чи спина, покажу Вам чудовий засіб