Дружина Тімура Мірошниченка розповіла про свій викидень і як ставиться до абортів | Шоубизнес

  Дружина Тімура Мірошниченка розповіла про свій викидень і як ставиться до абортівadmin

Інна поділилася власним сумним досвідом.

Дружина ведучого ЖВЛ Тімура Мірошниченка Інна Мірошниченко відверто поділилася сумним досвідом, коли вони з чоловіком пережили втрату дитини.

Інна поспілкувалася з підписниками в Instagram і відповіла на запитання, які їх найбільше хвилюють. Одна з шанувальниць запитала в дружини Мірошниченка, скільки у неї було вагітностей і як вона може порадити пережити викидень:

“Наша перша вагітність теж перервалася. Це треба просто прийняти. Більш “сухий” аргумент – кожна 5-6 вагітність не завершується пологами. Більш “глибокий” – у цієї дитини була коротка місія. Щось “підсвітити” в вас. Вона її виконала і пішла чекати на своє інше втілення. Так мало статися і все. Дайте собі час прожити біль, відпустити і рухатися далі”, – зазначила Мірошниченко.

Інна також порадила не звинувачувати себе і наголосила, що дуже багато жінок прожили те ж саме.

Зазначимо, що декілька років тому Інна Мірошниченко в інтерв’ю Аліні Доротюк вже розповідала, що пережила викидень. Тоді жінка чесно зізнавалася, що так сталося через те, що вона не хотіла цієї дитини. Думки Інни були зайняті кар’єрою: “Це було дуже швидко. Я лише звикла до новини, що у нас буде дитина, як ми дізнаємося, що серцебиття немає. Я думаю, що так склалося саме через те, що ці три тижні поки звикала, я постійно думала про те, що я не хотіла цю дитину, що я не готова до неї. А організм же відчуває, що це небажана вагітність, тоді навіщо її затримувати?” – говорила тоді Мірошниченко.