Два захисники з Костопільщини загинули на війні з російськими окупантами

Вони загинули за вільне майбутнє своїх дітей та наступних поколінь українців.

Олександр Кожарко впродовж 2015-2016 років брав участь в АТО. До лав ЗСУ приєднався у перші дні повномасштабного вторгення росії. Загинув 14 березня 2024 року поблизу села Тоненьке Донецької області.

Олександр Данилюк у травні 2023 року став на захист рідної країни. У липні зник під час виконання бойового завдання. ДНК-експертизою встановлено, що, ймовірно, 26 липня 2023 року, старший сержант загинув. Трапилося це поблизу села Кузьмине Луганської області.

21-22 березня, у дні жалоби, громада прощатиметься із Олександром Кожарком та Олександром Данилюком.

21 березня:
14:50 – в'їзд похоронних кортежів в Костопіль.
15:00 – загальноміське прощання з воїнами на майдані Т.Г. Шевченка.
22 березня із Олександром Кожарком прощатимуться у рідному Лісополі. Об 11:00 – заупокійна літія в будинку (вул. Сонячна, 14), піша хода до місцевого Свято-Пантелеймонівського храму ПЦУ. Потому транспортна колона рушить на костопільське міське кладовище «Нове».

22 березня із Олександром Данилюком прощатимуться у рідній домівці (м. Костопіль, вул. Ніла Хасевича, 31). О 13:00 – заупокійна літія, 13:30 – чин похорон у храмі святих мучениць Віри, Надії і Любові та їх матері Софії. Поховають Олександра Данилюка на костопільському міському кладовищі «Нове».

Щирі співчуття рідним та вічна пам'ять нашим засхисникам!